Potrzebujesz porady? Zadzwoń! (+48) 732 912 861; 732 912 882

O nas

Centrum Funduszy UE Sp. z o. o. Sp. k. powstało z przekształcenia firmy Arkadiusz Fijałkowski CONSULTING…

… po prostu trio wspólników dojrzało do tego, by w końcu sformalizować wiele lat intensywnej i owocnej współpracy :)

 

Od ponad 10 lat zajmujemy się profesjonalnym, kompleksowym i skutecznym pozyskiwaniem środków z Unii Europejskiej oraz doradztwem w tym zakresie.

Doradzamy, opracowujemy analizy, strategie, plany (w tym Lokalne Strategie Rozwoju dla Lokalnych Grup Działania bądź Lokalnych Grup Rybackich; Plany Gospodarki Niskoemisyjnej), studia wykonalności, biznes plany, oceny oddziaływania na środowisko, wnioski o dotacje i dopłaty bezpośrednie dla rolników, etc.
Zajmujemy się zarządzaniem projektami, które otrzymały dofinansowanie, a także ich rozliczaniem oraz zadaniami związanymi ze sprawozdawczością i ewaluacją z realizacji projektów.
Prowadzimy także skuteczne doradztwo inwestycyjne dla przedsiębiorstw, samorządów, rolników, NGO i wielu innych podmiotów.

Wysoka jakość usług, ich kompleksowość oraz bogate doświadczenie naszego Zespołu i jego wysokie kwalifikacje sprawiają, że nasze działania są skuteczne i cenione. Tym samym Twój wniosek o dofinansowanie ma dużo większe szanse powodzenia.

Nasze usługi skierowane są zarówno do sektora biznesowego, jak i publicznego, w tym: do istniejących i przyszłych przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, rolników, organizacji pozarządowych (NGO), uczelni oraz wielu innych podmiotów, które potrzebują wsparcia w zakresie pozyskiwania środków z UE, doradztwa, rozliczania projektów, etc.

Szczegóły naszej oferty..